Browse By

Startujemy z ZaPrzygodą.pl !

foto1

Witamy w Naszym nowym domu!

Kim jesteśmy?
Otóż jesteśmy dwójką przyjaciół, którzy doszli do wniosku, że nadszedł czas by przerwać monotonnie codzienności i zacząć spełniać swoje marzenia. Pochodzimy z dwóch niedużych miejscowości na Dolnym Śląsku sąsiadujących ze sobą. Znamy się od najmłodszych lat szkolnych. Razem dzieliliśmy i dzielimy nadal wiele pasji. Jak wielu młodych chłopaków razem graliśmy w piłkę, razem graliśmy w gry etc.
Dziś przyszedł czas na coś nowego, coś poważniejszego, coś jak mniemamy dużo bardziej emocjonującego.

Mateusz Bodziony, lat 26, mieszkający obecnie w U.K. konkretniej w małej mieścinie Goole na północy Anglii. Jestem raczej normalnym chłopakiem który wiódł życie takie jak wszyscy. I to właśnie chciałbym zmienić. Dodać do swojego życia odrobinę magii i emocji, spełnić swoje marzenia. Największym z nich zawsze były podróże, najlepiej do wszystkich zakątków Świata! Czy mi się to uda? Mam nadzieję, że przekonamy się o tym razem. Tutaj. 🙂

Cześć! Nazywam się Marcin Szafraniec mieszkam w Kamiennej Górze. Mam 27 lat 😉 Interesuję się sportem, grami komputerowymi oraz podróżami tymi małymi i tymi dużymi. Odkąd pamiętam zawsze chciałem podróżować, lecz zawsze było jakieś „ale”. W tym roku czas przerwać monotonię życia i ruszyć za przygodą.

Skąd pomysł na blog/stronę?
Pomysł przyszedł dosyć spontanicznie. Chcemy zwiedzać świat. Poznawać obce kultury, kraje oraz obyczaje. Jesteśmy w tym całkowitymi nowicjuszami. Na pewno będziemy popełniać błędy (byle nie za dużo) ale też wyciągać wnioski i uczyć się. Trochę tak „od zera do bohatera”. Dzięki tej stronie będziecie mogli nam towarzyszyć w naszych wyprawach. Będziemy dzielić się z wami zdobytym doświadczeniem, przemyśleniami oraz obserwacjami. Zaczniemy od spraw podstawowych jak zakup plecaków czy biletów ale również sprzętu do nagrań w różnych warunkach. Pozwoli nam to dzielić się z wami relacjami wideo a nie tylko wypocinami na ekranie 😉 Przejdziemy razem przez wszystkie etapy wyprawy zaczynając od przygotowań, szczepień, pakowania itd. aż po powrót do domu i refleksje.

Jakie plany?
Na start Tajlandia, Singapur, Chiny. Trzy kraje w dwa tygodnie 😉 szalony pomysł lecz dłuższy pobyt nie był niestety w naszym zasięgu. Od czegoś trzeba jednak zacząć, czyż nie? Podróż będzie na pewno bardzo intensywna. A co po niej? Oby następna i następna… Czas pokaże 😉